سالار عقیلی: به تور کنسرت‌های شمال کشور ادامه می‌دهیم

سالار عقیلی: به تور کنسرت‌های شمال کشور ادامه می‌دهیم

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۲۳
دسته‌بندی نشده
۵۰K

«همان‌طور که می‌دانید بعد از کنسرت آمل، این اتفاق برای من و گروهم رخ داد؛ سهل‌انگاری برخی برگزارکنندگان کنسرت گریبان‌گیر من و گروهمان شد. از تمام شما به خاطر پیگیری‌هایتان تشکر می‌کنم؛ اما ما همگی سالم هستیم و جای نگرانی نیست. فقط ساز تعدادی از نوازندگان آسیب دیده و سر همسرم هم به خاطر ضربه‌ای که خورده بود، مقداری آسیب دید. اما خدا را شکر به خیر گذشت و فردا هم به تور کنسرت‌هایمان در شمال کشور ادامه می‌دهیم.»

این‌ها را «سالار عقیلی» در ویدیویی بعد از حادثه‌ای گفت که در کنسرتش رخ داد. او شب گذشته به مناسبت پاسداشت مقام معلم در شهرستان آمل به اجرای برنامه پرداخت؛ اما در پایان اجرا صحنه‌ی کنسرت فروریخت. این برنامه که با استقبال مخاطبان آملی همراه بود،‌ در سالن ورزشی پیامبر اعظم برگزار شده و با وجود هشدارهای اعضای گروه به خاطر استحکام ناکافی استیج، اقدامی در این خصوص صورت نگرفته بود.

این حادثه زمانی رخ داد که «عقیلی» و گروهش کنسرت خود را با اجرای ده قطعه به پایان رسانده و مشغول پاسخ دادن به احساسات مردم بودند، اما داربست‌های صحنه از هم جدا شده و تمام نوازندگان به زمین افتادند. در این حادثه آسیبی جدی به هیچ‌کدام از اعضای گروه نرسید و «سالار عقیلی» لحظاتی بعد با قرار گرفتن در پشت تریبون، مخاطبانش را از نگرانی رهانید. او سپس از طریق ویدیوئی در جهت اطمینان‌بخشی به مخاطبان و پیگیری‌های حضوری و تلفنی آنها، از صحت و سلامت اعضای گروه خبر داد و عنوان کرد که به جز شکستگی در چند ساز و همچنین خدشه‌ای سطحی که به پیشانی همسرش «حریر شریعت‌نژاد» وارد آمد، اتفاق نگران‌کننده دیگری برای اعضای گروه رخ نداده و از پیگیری و محبت همه مخاطبین تشکر و قدردانی کرد. عقیلی اشاره کرد که تور کنسرت‌هایش همچنان با قدرت در شهرهای دیگر شمالی ادامه خواهد داشت و در کنار هواداران و دوستدارانش خواهد بود.

برچسب‌ها:, , ,
نظرات (بدون دیدگاه)