اشوان بدون آلبوم باز هم غوقا به پا کرد

اشوان بدون آلبوم باز هم غوقا به پا کرد

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۲/۱۴
اخبار کنسرت
۱۰۷K

با وجود منتشر نشدن آلبوم اشوان استقبال خوب مردم موجب شد بازهم تمام بلیت های کنسرت این خواننده فروخته شود.اشوان که وضعیت را چنین دید از تمامی حاضرین در سالن عذر خواهی کرد و افزود: من بدقول ترین خواننده ی ایران هستم!

او طبق معمول کنسرتش را با قطعه “هنوزم میشه” آغاز کرد. قطعاتی مثل “شمع هارو روشن کن” ، “بعد من” و “من آدم رویای تو نیستم” بیشترین استقبال را نزد حاضرین بجا گذاشت. دکور این برنامه نسبت به اجراهای قبلی اش متفاوت تر بود و فضای صحنه مناسب تراک “شمع هارو روشن کن” بود. همچنین این موزیک با تنظیمی متفاوت اجرا شد.

نیما رمضان(گیتار الکتریک و رهبرارکستر)، آرش سعیدی(گیتار باس)، مصطفی شعبانی(ساکسفون)، برنا شفیعی زاده(درامز)، ساسان هاشمی(کیبورد) و اشکان آبرون(کیبورد) و میلاد عالمی(ویولن)

**نکات ویژه**

*می توان گفت لباس صحنه ی اشوان به جذابیت اجرای گروهی اش با نوازندگان می افزود اما چیزی که مشخص است تجربه ی زیاد حضور نوازندگان بروی صحنه می باشد که با اعتماد بنفس کافی حرکات هماهنگی با ریتم موسیقی اجرا می کنند.

*انتخاب هوشمندانه نوازنده ها موجب شده انرژی مثبتی به مخاطبین وارد شود همین سبب شده با وجود منتشر نشدن آلبومش موج زیادی از موسیقی دوستان همچنان بسمت کنسرت های اشوان سرازیر شوند.

*علیشمس، ترانه مکرم، حامد برادران و عوامل برنامه تلویزیونی خندوانه مهمانان کنسرت دیشب بودند.

*در این برنامه از یک موزیک ویدیو(با کارگردانی مهدی فلک بلند) و یک تراک جدید(با ترانه و ملودی اشوان و تنظیم کنندگی اشکان آبرون) که تا به حال منتشر نشده بود رونمایی شد که مورد استقبال زیادی قرار گرفت.

*حضور “اشکان آبرون” بجای “سعید شمس” و حضور نوازنده ی ویولن بعنوان مهمان از جمله تغییرات در گروه موسیقی اشوان بود. اشوان درمورد حضور اشکان آبرون در گروهش عنوان کرد منتظر همکاری های جدید ما باشید. وی افزود: من طرفدار تنظیم و نوازندگی “اشکان آبرون” هستم.

*این برنامه به همت موسسه ی هنری “آوای دوران” به مدیریت “رسول ترابی” برگزار شد.

در ادامه تصاویر اختصاصی وبسایت مخاطب را ببینید:

برچسب‌ها:, ,
نظرات (بدون دیدگاه)