کنسرت اشوان ۲۷ و ۲۸ آذر ۹۵

کنسرت اشوان ۲۷ و ۲۸ آذر ۹۵

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۲۹
اخبار کنسرت
۲۶K

مخاطب: بعد از استقبال چشمگیر اجراها باری دیگر پایتخت را بدست گرفت. اشوان پس از اجرایش در شهر رشت که اولین اجرای شهرستانش تلقی میشد مستقیم به تهران بازگشت.
شاید یک سانس به یک سانس تمدید شدن کنسرت تابستانش موجب شد تا یکباره چهارسانس در دو روز را انتخاب کند اما با اینکه ریسک بود میتوان گفت مدیریت شده هم بود. با انتشار قطعه ای مثل “شمع هارو روشن کن” و استقبال خوب مخاطبان موسیقی با این اثر دیگر میشد پیش بینی کرد که این اجرا ، اجرای خوبی از آب درمیاد!

حضور علیشمس،مهدی جهانی،مهدی طارمی،حامد برادران ، سینا شعبانخوانی ،طناز طباطبایی و… هم بعنوان مهمان در شعله ور شدن کنسرت تاثیر کمی نداشت.

اشوان در این کنسرت قطعات «بهت مریضم»، «تنها شدم»، «بعد من»، «چرا گریه کردم» و … را همراه دو قطعه جدید اجرا کرد. او همچنین بخشی از قطعه «وای قلبم» را که در کنداکتور برنامه نیز نبود را با نوازندگی کیبورد سعید شمس اجرا کرد.
قابل ذکر است این آخرین کنسرت اشوان پیش از انتشار اولین آلبوم رسمی وی است که در زمستان سال جاری منتشر خواهد شد.

نوازندگان اشوان متشکل از : آرش سعیدی ( گیتار باس) ، برنا شفیع زاده (درامز) ، کیان ایرجی (گیتار) ، مصطفی شعبانی (ساکسیفون) ، مهرداد ( داربوکا ) ، ساسان هاشمی (کیبورد) ، نیما رمضان (گیتار الکتریک ، رهبر ارکستر) و سعید شمس (کیبورد)

این برنامه به همت موسسه ی “آوای دوران” و به تهیه کنندگی “رسول ترابی” برگزار شد. در ادامه گزارش تصویری وبسایت “مخاطب” را از نگاه دوربین “فرزین مرادی” ببینید.
منبع: اختصاصی مخاطب
عکاس : فرزین مرادی

برچسب‌ها:, , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)