شمع های سالن میلاد روشن شد!

شمع های سالن میلاد روشن شد!

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
اخبار کنسرت
۱۰۱K

مخاطب: این خواننده پر طرفدار جوان که‌ کنسرت هایش پس از ورود رسمی او به عرصه موسیقی کشور مورد استقبال نسل جوان قرار گرفته بود، ۲۷ دی ماه کنسرت دیگر خود را در قالب جشنواره روی صحنه برد و برای اولین بار در جشنواره موسیقی فجر حضور پیدا کرد.

ضمن خوش آمد گویی به شما عزیزان، در پی ارتحال آیت‌الله رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری، برنامه های جشنواره کمی جا به جا شدند که با تلاش همکاران و همراهی هنرمندان ارجمند به خوبی انجام گرفت. ستاد سی و دومین جشنواره موسیقی فجر ضمن عرض تسلیت مجدد مخاطبان عزیز را به دیدن برنامه های جشنواره دعوت می کند. این جملات قبل از تاریک شدن صحنه از بلند گوی های سالن پخش شد. سپس کلیپی از معرفی بخش های مختلف جشنواره نظیر موسیقی نواحی، موسیقی دستگاهی، موسیقی بین الملل،… پخش شد.

شمارش معکوس ده ثانیه ای به پایان رسید و جمعیت با فریاد ها و تشویق ها خواستار شروع برنامه بودند. سن تاریک با نور آبی رنگی روشن شد و اعضای ارکستر یک به یک روی صحنه آمدند. سکوت ارکستر صدای تشویق جمعیت را ادامه داد. چند دقیقه ای گذشت و صدای ملودی اولین قطعه بلند شد. اشوان با «هنوزم میشه» وارد شد. این قطعه سالن را به شور و هیجان آورد. صدای هم خوانی ها از همین اولین قطعه به خوبی به گوش می‌رسید.

اشوان پس از این قطعه، با طرفدارانش احوال پرسی کرد و گفت:

سپس قطعه پرطرفدارش با نام «حواست نیست» را اجرا کرد. همخوانی ها در این قطعه قطع نشد و حتی گاهی بر صدای اشوان غالب شد، اشوان نیز سکوت می کرد تا جمعیت بقیه ترانه را بخوانند.

پس از «بعد من»، سراغ قطعه جدیدی رفت. ترانه این قطعه روی مانیتور ها نمایش داده شد. حاضران هم ترانه را از روی مانیتور ها دنبال کردند و دست از هم صدایی با خواننده محبوب شان نکشیدند. اشوان نظر جمعیت را در مورد این قطعه پرسید، جمعیت با جیغ نشان دادند که‌ این قطعه را دوست داشتند.

«چرا گریه کردم» و «شمع ها رو روشن کردم» بی وقفه پشت هم اجرا شدند و با ریتم خود نگذاشتند هیجان سالن فروکش کند.

«چه خوبه حالم» حال و هوای شاد را به کنسرت برگرداند و صدای تشویق و جیغ را دوباره بلند کرد. اشوان خواست نور گوشی ها با قطعه بعدی همراه شود. نام «تنها شدم» باعث جیغ جمعیت شد، اشوان هم بی فاصله سراغ این قطعه رفت. «تنها شدم» علاوه بر هم صدایی ها، همراهی ستاره ای نور گوشی ها را با خود داشت.

میلاد همچنان پر انرژی قطعات مختلف را از این خواننده در خواست داشت.

اشوان ابتدا قطعه جدید دیگری اجرا کرد، ترانه این نیز روی مانیتور ها برای هم خوانی نقش بست. سپس ارکستر «بهت مریضم» را نواخت. این قطعه پر طرفدار، به خوبی مورد استقبال قرار گرفت و پر شور ترین قطعه این شب شد.

اشوان «تنها شدم» را با صدای پیانو خواند و همراهی جمعیت خواست. حاضران هم همزمان با حرکت دادن نور گوشی های شان، ترانه این قطعه را تکرار کردند.

اجرا دوباره «شمع ها رو روشن کن» و « بهت مریضم» پایان بهش اولین اجرای جشنواره ای اشوان بود.

صدای همخوانی جمعیت در تمامی قطعات نشان از محبوبیت قطعات این خواننده در میان طرفدارانش داشت.

آرش سعیدی(گیتار بیس)٬ کیان ایرجی( گیتار کلاسیک)، سعید شمس(کیبورد و ساز های الکترونیک)، مصطفی شعبانی(ساکسفون)٬ برنا شفیع زاده(درام)٬ مهرداد خداوند دوست (داربوکا) به رهبری نیما رمضان نوازنده گیتار الکترونیک اعضای ارکستر امشب بودند.

برچسب‌ها:, , , , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)