میثم ابراهیمی و اولین تجربه اش در فجر

میثم ابراهیمی و اولین تجربه اش در فجر

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
اخبار کنسرت
۳۹K

مخاطب: این خواننده پاپ برای اولین بار اجرای جشنواره‌ای خود را تجربه کرد.

شمارش معکوس ده ثانیه‌ای آغاز شد. در سالن هنوز تعدادی از صندلی‌ها خالی بودند اما جمعیت حاضر با تشویق از ابراهیمی و ارکسترش دعوت کردند. پس از دقایقی سکوت توأم با همهمه، ارکستر شروع به نواختن “دریا” کرد. ابراهیمی همزمان با خواندن این قطعه روی صحنه آمد و صدای دست و جیغ جمعیت آغاز شد. او در حین این قطعه با حاضران سلام و احوالپرسی کرد. دومین قطعه، تک قطعه‌ای تازه منتشرشده از او با نام “یه جور خاص” بود. صدای همراهی‌ها با خواننده در این قطعه شروع شد. این همراهی نشان از رضایت طرفداران او از این قطعه جدید داشت.

“حس تو” با صدای همخوانی جمعیت شروع به نواختن شد و با تشویق به پایان رسید.

“خسته‌ام”، قطعه مشترک او و محمد علیزاده با ترانه‌ای مهرزاد امیرخانی، قطعه بعدی بود. پس از “خسته‌ام”، قطعه ریتمیک “نفس عمیق” دست زدن‌های مرتب را با ریتمش داشت.

“خیلی دوست دارم آلبوم تیک زودتر منتشر شود.” ابراهیمی پس از این جمله قسمتی از ترانه قطعه “یادته” را خواند.

پس از “خواهش”٬ “عشقم” از آلبوم “تگرگ” فضای سالن را عوض کرد و شور و هیجان را به میلاد برگرداند. در ادامه “ستاره بارون” با تکرار “داری ستاره بودن می‌کنی شبای غمگین منو… ” به انتها رسید.

ابراهیمی خواست تا جمعیت شروع “چشمامو بستم” را با او بخوانند. میلاد یک‌صدا شد: “یکی همیشه هست که عاشق منه، نگام که میکنه پلک نمی زنه… ” نوای ویولن صدا همخوانی را ادامه داد و سپس ارکستر شروع به نواختن ملودی این قطعه که‌ در ماه رمضان پخش می‌شد کرد. در این قطعه صدای همخوانی به جایی رسید که‌ ابراهیمی سکوت می‌کرد تا صدای حاضران در سالن بپیچد.

پس از این قطعه محبوب، او قسمت دیگری از آلبوم منتشر نشده “تیک” را خواند و بعد قطعه “شاید عاشقتم” طنین‌انداز شد.

“جدایی” اجرا شد و پس از آن ابراهیمی در حین هنرمندی هر یک از اعضای ارکسترش آن‌ها را معرفی کرد.

در ادامه ابراهیمی قطعه “عشق” را خواند. جمعیت کلمه عشق از این ترانه را یک‌صدا تکرار می‌کردند.

نام قطعات پیشنهادی برای تکرار شدن، شنیده می‌شد. ابراهیمی قطعه شاد “یه جور خاص” را از میان آن‌ها انتخاب کرد. “یه جور خاص” و “حس تو” به عنوان قطعات پایانی دوباره نواخته شدند.

ابراهیمی در میان قطعاتش اعلام کرد اوایل بهمن‌ماه سومین آلبوم خود را با نام “تیک” منتشر می‌کند.

حامد حمیدی نوازنده گیتار کلاسیک، کیوان فرشیدنیا نوازنده گیتار باس، علی پناهیان نوازنده درامز، امین قیاسی نوازنده پرکاشن، احسان رنجور نوازنده ویولن، علی حقیقی نوازنده گیتار الکتریک، پیمان محبت پور نوازنده کیبورد به رهبری عماد لاریجانی، نوازنده پیانو، روی صحنه ابراهیمی را در اجرای قطعاتش همراهی کردند.

سیاوش قمصری، اشوان، رسول ترابی، … از مهمانان این اجرا بودند.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)