کنسرت زانیار ۱۱ آذر ۱۳۹۵

کنسرت زانیار ۱۱ آذر ۱۳۹۵

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۱۳
اخبار کنسرت
۳۸K

آغاز دوره دوم اجراهای تهران پس از ایام محرم و صفر با کنسرت “زانیار خسروی” آغاز شد. زانیار که این روزها مشغول تولید دومین آلبوم خودش است طی دو سانس ١١ آذر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران بروی صحنه رفت. از جمله اتفاقات جالب این برنامه تغییر رهبر ارکستر وی بود. “محمدرضا رهنما” که رهبر سابق زانیار بود از گروهش جدا شد و حضور “امیرمیلاد نیکزاد” به جای رهنما شاید خوشایندترین تغییر در بین هواداران زانیار بود. نیکزاد که در گروه “فرزاد فرزین” بعنوان یک نوازنده کیبورد فعالیت میکرد با جداییش از بند فرزین ثابت کرد نیازی به آن گروه ندارد و می تواند در هر بندی موفق باشد. ناگفته نماند که امیرمیلاد قبلا هم رهبری زانیار را عهده داشت.
دیگر نکات جالب این برنامه مدل موهای جدید خواننده بود. استایلی جدید که خوراک شکار عکاسان حاضر در سالن کنسرت بود. حضور سیروان برادر زانیار هم که بماند…
زانیار خسروی جدیدترین همکاری خود با مسعود صادقلو و امیرمیلاد را تحت عنوان “شدی همه دنیام” نیز اجرا کرد و مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.
گروه موسیقی زانیار را علیرضا ثنائى(گیتار کلاسیک) ، امید فرهودنیا(گیتار باس) ، خشایار جزی(گیتار الکتریک) ، امیر محمدی(ساکسفون) و به رهبری امیرمیلاد نیکزاد (کیبورد) تشکیل داده بودند.
این برنامه به همت موسسه ی هنری “آوای فروهر” به مدیریت محمد و مجتبی حاتم پور برگزار شد.
نویسنده: امیر زاهدیان فرد

نظرات (بدون دیدگاه)