زانیار خسروی از بیست و هشت می‌خواند

زانیار خسروی از بیست و هشت می‌خواند

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۸
indexapp
۲۳K

زانیار خسروی در کنسرت پیش روی خود که به احتمال زیاد با حضور برادرش سیروان خسروی برگزار می‌شود، قطعه هایی را از آلبوم بیست و هشت روی صحنه می‌برد.
زانیار خسروی خواننده جوان موسیقی پاپ پس از پایان ماه مبارک رمضان در شب‌های ۱۶ و ۱۷ تیر با طرفدارانش دیدار می‌کند.

این خواننده جوان در کنسرت پیش روی خود منتخبی از قطعه‌های پرطرفدارش از آلبوم ” بیست و هشت” را همراه با مجموعه‌ای از تک قطعه‌های خود روی صحنه می‌رود.

آلبوم ” بیست و هشت” که نخستین آلبوم زانیار خسروی به شمار می‌رود، از ۱۰ قطعه به نام‌های «فکر بکر»، «تو نباشی»، «تو اگه بخوای»، «من نمی‌خوام عوض بشم»، «دوراهی»، «حس کمیاب»، «دستی دستی»، «امید دارم هنوز»، «گریه‌ام گرفت» و «ریسک» تشکیل شده است.

ترانه‌های نخستین آلبوم زانیار خسروی را خودش همراه با امیرعلی بهادری و فرهاد جهانی سروده اند و در زمینه آهنگسازی نیز خودش به همراه امیرعلی بهادری، شهاب رمضان، فرهاد جهانی و سیروان خسروی فعالیت داشته است.

یکی از اتفاق‌های جالب توجهی که در کنسرت‌های زانیار خسروی رخ می‌دهد، حضور سیروان خسروی است و به طور یقین بخشی از مخاطبان حاضر در سالن به دلیل دیدار با سیروان خسروی در سالن اجرا حاضر می‌شوند.

حضور سیروان خسروی در کنسرت‌های برادرش زانیار، به موضوعی رایج تبدیل شده البته موضوعی که در این میان وجود دارد این است که طرفداران این هنرمند اطلاع ندارند که او در کدام یک از نوبت‌های اجرای برادرش حاضر می‌شود.

زانیار خسروی ۱۶ و ۱۷ تیر در چهار نوبت و در ساعت‌های ۰۰: ۱۹. ۰۰: ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می‌رود.

برچسب‌ها:, , ,
نظرات (بدون دیدگاه)