نیلوفر محبی از آلبومش رونمایی کرد

نیلوفر محبی از آلبومش رونمایی کرد

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۴
indexapp
۵۰K

آیین رونمایی و نشست خبری آلبوم موسیقی «از نهان تا بیکران» عصر روز شنبه ۱۰ تیرماه به همت سرکت فرهنگی هنری «ترانه شرقی» به مدیریت «محسن رجب‌پور» در شهر کتاب فرشته برگزار شد.

 

«از نهان تا بیکران» اولین آلبوم رسمی نیلوفر محبی است که طرح آن بر پایه تک‌نوازی ویولن توسط خودش آهنگسازی، تنظیم و اجرا شده است.
نیلوفر محبی در ابتدای این مراسم گفت:

«مدتی بود ایده‌هایی در مورد ادغام تم‌های ایرانی با غربی داشتم و ملودی‌هایش را ساخته بودم و به دنبال هنرمندی برای همکاری در این زمینه بودم اما آن طور که باید با کسی به یک مفهوم مشترک نمی‌رسیدم.»

او افزود: «این امر باعث شد خودم دست به کار شوم و با توصیه «میثم مروستی» به این باور رسیدم که خودم به تنهایی کار تلفیق موسیقی را برعهده بگیرم و تصمیم گرفتم چند مورد از کار‌هایم را به صورت ویدئو منتشر کنم که تا قبل از این در ایران انجام نشده بود. این آلبوم با تمام سختی‌ها و شرایطی که بر موسیقی ما حاکم است و با توجه به خط قرمز‌ها، در نهایت با همکاری شرکت «ترانه شرقی» منتشر شد. آقای رجب‌پور و گروه کاری‌اش در به ثمر رسیدن این ویدیو و آلبوم‌ها به من کمک زیادی کردند.»
«محسن رجب‌پور» تهیه کننده و مدیر شرکت «ترانه شرقی» نیز در ادامه گفت:

«معتقدم که در جریان تولید و انتشار بخش‌های گوناگون موسیقی، سودهای لازم عاید شرکت می‌شود. در سال‌های گذشته نشان دادیم که اگر چند آلبوم پرفروش داریم، در کنارش از آثاری که بار هنری جامعه را تغذیه کند حمایت می‌کنیم. در این سال‌ها بیش از ۱۶۰۰ قطعه موسیقی منتشر کرده‌ایم که شاید حدود ۵۰ تای آن‌ها پرفروش بوده‌اند. اما شرکت «ترانه شرقی» از آثاری که کمتر راه حضور در بازار موسیقی را پیدا می‌کنند حمایت کرده است. این افتخار را داریم که چنین آثاری را به جامعه موسیقی معرفی کنیم و قدم کوچکی در حد توان برداریم.»

«میثم مروستی» نوازنده سرشناس ویولن نیز در این مراسم دقایقی صحبت کرد و به ارائه توضیحاتی درباره آلبوم «از نهان تا بیکران» و نیلوفر محبی پرداخت.
سامان صمیمی، علیرضا میرآقا، امیر عظیمی، سروش عمومی، آلن بارسخیان، آرش عیوضی، علی رضوی و… از جمله میهمانان این مراسم بودند. همچنین نیلوفر محبی از پدر و مادرش به عنوان میهمانان ویژه این مراسم یاد کرد.

برچسب‌ها:,
نظرات (بدون دیدگاه)