آخرین اخبار از آلبوم جدید سامان جلیلی…

آخرین اخبار از آلبوم جدید سامان جلیلی…

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۰۵
اخبار کنسرت
۴۴K

مدیر برنامه های سامان جلیلی درباره تاخیر پیش آمده در انتشار جدیدترین اثر این خواننده توضیحاتی را ارائه داد.

محمد قیامتی مدیربرنامه‌های سامان جلیلی، درباره زمان انتشار آلبوم «چه حال خوبیه» گفت: «بدقولی یکی از تنظیم کننده‌های آلبوم باعث شد آلبوم به هفته اول خرداد نرسد ولی قطعا آلبوم سامان در خرداد ماه روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.»

قیامتی افزود: «مجبور شدیم یکی ازتنظیم کننده های آلبوم را تعویض کنیم و این تاخیر به همین دلیل است و هیچ جای نگرانی برای دوستداران این خواننده وجود ندارد.» دومین آلبوم رسمی سامان جلیلی «چه حال خوبیه» نام گذاری شده است که از ۹ قطعه تشکیل شده است.

تمام ملودی های این آلبوم را خود سامان جلیلی ساخته است و چهره هایی چون: کوشان حداد، هومن آزما، میثم اکبری و شجاعت شفایی نیز تنظیم کننده‌های این آلبوم هستند. امید علیجانی و شهرام جلیلی نیز ترانه‌های این آلبوم را سروده‌اند.

گفتنی‌ست دومین آلبوم سامان جلیلی به تهیه کنندگی «محمد قیامتی» تهیه و تولید شده است و کنسرت‌های تهران این خواننده نیز پس از انتشار آلبومش، از سوی محمد قیامتی برگزار خواهد شد.

گروه تولید آثار سامان جلیلی حال تصویربرداری تیزر و موزیک ویدئوهای این آلبوم هستند که اخبار این آثار تصویری به زودی در «مخاطب» منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها:, , ,
نظرات (بدون دیدگاه)