آلبوم «چه حال خوبیه» با صدای «سامان جلیلی» یازدهم تیرماه منتشر می‌شود

آلبوم «چه حال خوبیه» با صدای «سامان جلیلی» یازدهم تیرماه منتشر می‌شود

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۰۴
اخبار کنسرت
۵۹K
سامان جلیلی دومین آلبوم رسمی خود را در حالی یازدهم تیرماه روانه بازار موسیقی کشور خواهد کرد که این اثر در روزهای آخر هفته گذشته توانست تمام مجوزهای لازم جهت انتشار را اخذ نماید و این آلبوم در تاریخ یازدهم تیرماه به تهیه‌کنندگی «محمد قیامتی» و از سوی پخش هنرنمای پارسیان روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.
تمام ملودی‌های این آلبوم را خود سامان جلیلی ساخته است و چهره‌هایی چون: کوشان حداد، معین راهبر، هومن آزما، میثم اکبری و شجاعت شفایی نیز تنظیم‌کننده‌های این آلبوم هستند.
امید علیجانی و شهرام جلیلی نیز ترانه‌های این آلبوم را سروده‌اند. صبح روز یازدهم تیرماه تاریخ انتشار آلبوم «چه حال خوبیه» اعلام شده است.
جدیدترین آلبوم سامان جلیلی با موسیقی به‌روز و اکتیو ساخته‌شده است و سه سال برای تولید آن‌وقت و انرژی صرف شده است. سامان جلیلی در سال ۹۳ آلبوم «پرتگاه» را در بازار موسیقی کشور منتشر کرد تا پس از سال‌ها فعالیت زیرزمینی به جرگه خواننده‌های رسمی بازار موسیقی کشور بپیوندد.
مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم «چه حال خوبیه» عصر روز انتشار آلبوم – یازدهم تیرماه – با حضور سامان جلیلی، همکارانش در آلبوم جدید و برخی چهره‌ها و هنرمندان در فروشگاه «بوک‌لند» واقع در مرکز خرید پالادیوم برگزار خواهد شد.
پوستر این آلبوم را هم‌اکنون می‌توانید ببینید.
گفتنی است تیزر این آلبوم شب عید فطر منتشر خواهد شد.
برچسب‌ها:, , , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)