اشکهای خواننده پاپ و بُهت سالن تراژدی «ناصر فرهودی» در کنسرت حامی…

اشکهای خواننده پاپ و بُهت سالن تراژدی «ناصر فرهودی» در کنسرت حامی…

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۶
اخبار کنسرت
۳۶K

کنسرت خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در حالی شب گذشته در تهران روی صحنه رفت که خبر درگذشت صدابردار قدیمی و خوش نام موسیقی پاپ در اواخر این اجرا اشکهای این خواننده و بهت سالن را در پی داشت.

«حامی» که شب گذشته جدیدترین اجرای تابستانه خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه برده بود، هنگامی که قصد داشت قطعه آخرش «دلم گرفت» را بخواند از سوی بابک صحرایی مطلع شد که ناصر فرهودی چشم از جهان فروبسته و همین باعث شد حامی با چشمانی گریان و اشک هایی که تمام صورتش را گرفته بود، قطعه «دلم گرفت» را اجرا کند و پس از اعلام خبر درگذشت ناصر فرهودی صحنه را ترک کند.

حامی رو به حاضرین گفت: «یکی از کسانی که به گردن موسیقی ایران حق بزرگی داشته و دارند در دقایق گذشته از دنیا رفته اند و همین الان خبر درگذشت ایشان را به من دادند. همین قطعه «دلم گرفت» را ایشان به همراه استاد بابک بیات برای من ضبط کردند و بسیاری از آثار پرطرفدار دهه ۵۰ به بعد حاصل تلاش ایشان در استودیو پاپ بود. این لحظه غم انگیز قطعا هرگز از یادها نخواهد رفت. روحشان شاد.»

این خواننده در حالی که به شدت اشک میریخت صحنه را ترک کرد تا آخرین اجرای تابستانه او با بهت سالن از شمایل غمگین این خواننده به اتمام برسد.

رضا تاجبخش سرپرستی ارکستر حامی را در این کنسرت بر عهده داشت و محمدرضا عقیلی نیز تنظیم قطعات برای کنسرت را بر عهده داشت.

آخرین کنسرت تابستانه «حامی» تحت امتیاز موسسه «کامیاب بهاران» و به تهیه کنندگی «علی حق شناس» برگزار شد.

برچسب‌ها:, , ,
نظرات (بدون دیدگاه)