بهمن وطن خواه:‌ ساده نیست را تو دو روز نوشتم!

بهمن وطن خواه:‌ ساده نیست را تو دو روز نوشتم!

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۲۹
اخبار موسیقی ایران
۹۹K

بهمن وطن خواه متولد ۲۱ بهمن ماه سال ۱۳۶۳ است که در شهر تهران متولد شد. او سابقه ای نه چندان کم در مارکت موسیقی دارد اما به تازگی آثارش شنیده می شود. گفتگوی کوتاه با بهمن وطن خواه را در ادامه بخوانید:

موسیقی را ازچه سالی آغاز کردی و هدفت از اینکار چه بوده؟

 

از سنین کم علاقه شدیدی به موسیقی نشون میدادم و حتی تو همان دوران مشوق داشتم، از دوران نوجوانی به بازخوانی ترانه های مورد علاقه ام پرداختم البته بصورت آماتور، اما میشه گفت از سن ۲۳ سالگی پا به این عرصه گذاشتم. هدفم این بود که بتونم موسیقی را در جامعه ترویج بدهم و با موسیقی در قلب مردمم جایی پیدا کنم.

 

از طرز شکلگیریه موزیک جدیدت بانام ”ساده نیست” بگو.

 

وقتی خواستم استارت موزیک جدیدرا بزنم به این فکر میکردم که بتوانم یک کار متفاوت انجام بدهم. یک کاری که لااقل تو مجموعه موزیک هایی که خودم کار کرده بودم متفاوت بودنش برایم محسوس باشد. چگونگیه شکل گرفتن این موزیک بر میگردد به زمانی که در محل کارم بودم ایده ای که در ذهنم بود برای ترانه بروی کاغذ پیاده کردم. در واقع شکلگیریه این ترانه در دو روز انجام شد. چیزی که برایم خیلی اهمیت داشت این بود که روند این موزیک یه شکل جدید داشته باشد بنابراین تصمیم گرفتم قسمتهای ورسو متفاوت کار کنم که وقتی به این موزیک گوش میکنیم کاملا متوجه میشیم که تو ورس دوم فضای کار تغییر پیدا میکند. تنظیم این موزیکم که با برادرم بود. او با تمرکز بالا سعی کرد منو در این موزیک به هدفم که “متفاوت بودن” بود نزدیک کند که جا دارد اینجا بازم از وی تشکر کنم.

 

برنامه های آینده ات.

 

برنامه ام برای آینده این است که بتوانم آثار بهتر و کامل ارائه بدهم و با یاری خدا با دوستان دیگر که در این زمینه فعالیت دارند و به تولید آثار جدید میپردازن همکاری داشته باشم چرا که معتقدم استفاده از تواناییهای همکاران دیگر میتواند مرا وارد فضای جدیدتری کند. امیدوارم روزی برسد که آثارم را به صورت زنده برای مردمم اجرا کنم و عمق احساسمو به آنها منتقل کنم. در نهایت جا داره تشکر کنم از بچه های گروه میکروفن علی الخصوص امیر زاهدیان فرد که با مشاوره و مدیریتش بتوانم این مسیر را به بهترین شکل طَی کنم.

 

.::در آخر پیشنهاد می شود که آهنگ جدید بهمن وطن خواه بانام ساده نیست را گوش کنید::.

برچسب‌ها:, ,
نظرات (بدون دیدگاه)