بهنام صفوی در انتظار دریافت دعوت‌نامه از بیمارستان هانوفر آلمان

بهنام صفوی در انتظار دریافت دعوت‌نامه از بیمارستان هانوفر آلمان

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۰۳
اخبار موسیقی ایران
۳۱K

مدیر برنامه‌های بهنام صفوی با اشاره به انتظار بهنام صفوی برای دریافت دعوت‌نامه از بیمارستان هانوفر جهت سفر به آلمان و انجام جراحی مغز، از انتشار قطعه جدید ” حواست نیست” در چند روز آینده خبر داد.
رضا فوادیان مدیر برنامه‌های بهنام صفوی گفت: در حال حاضر در زمانی هستیم که پزشک معالج بهنام صفوی در تعطیلات به سر می‌برد و منتظر دعوت‌نامه از بیمارستان هانوفر هستیم تا بعد از آن بهنام صفوی به سفارت برود و کارهایش را انجام دهد.

وی افزود: فکر می‌کنم حداقل ۲۰ روز فرصت لازم است تا دعوت‌نامه ارسال شود و بهنام برای انجام کارهای سفر خود اقدامات لازم را انجام دهد.

فوادیان تصریح کرد: براساس صحبت‌های انجام شده، قرار است تیم جراحی پروفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان که یک مرکز تخصصی جراحی مغز محسوب می‌شود، این خواننده موسیقی پاپ را عمل کنند.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: حال بهنام صفوی در شرایط کنونی خوب است، اما به طور موقت اجراهایمان را تعطیل کرده‌ایم تا به شرایط مناسبی دست پیدا کنیم و پس از بازگشت بهنام از سفر، دوباره برنامه هایمان را آغاز کنیم.

مدیر برنامه‌های بهنام صفوی توضیح داد: همچنین در چند روز آینده و با دریافت مجوز لازم، تک قطعه‌ای جدید با صدای بهنام صفوی با عنوان “حواست نیست” منتشر می‌شود که اثر بسیار زیبایی است و به امید خدا پیش از سفر به آلمان، این قطعه منتشر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: قطعه “حواست نیست” اثر بسیار متفاوتی در میان دیگر آثار بهنام صفوی به شمار می‌رود و آهنگسازی و تنظیم این قطعه را خودش انجام داده و حسین غیاثی نیز ترانه این اثر را سروده است. این قطعه فضایی عاشقانه دارد و تلفیقی است به گونه‌ای که سبک آن، به طور مطلق پاپ نیست و اگر شرایط مساعد باشد، شاید قبل از سفر به آلمان برای این قطعه کلیپ هم بسازیم.

نظرات (بدون دیدگاه)