به زودی متفاوت ترین آلبوم رضا یزدانی منتشر می شود!

به زودی متفاوت ترین آلبوم رضا یزدانی منتشر می شود!

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۰۱
اخبار موسیقی ایران
۳۶K

علی اوجی تهیه کننده و مدیر برنامه‌های یزدانی از انتشار آلبوم تازه این خواننده واجراهایی که پیش رو دارد خبر داد ودر این باره توضیحاتی ارائه کرد.

علی اوجی درباره آلبوم تازه این خواننده گفت: قرار است به زودی متفاوت ترین آلبوم رضا یزدانی منتشر شود این اثر با کمک آهنگسازان و ترانه سراهای متعددی آماده شده است.  با انتشار آن در پرونده کاری این خواننده اتفاق خاصی خواهد افتاد.

وی افزود: از زمان انتشار آخرین آلبوم این خواننده  بیش از دو سال می گذرد ، تولید آلبوم تازه او که فعلا نمی توانم جزییات آن را بگویم دو سال طول کشید. اخیرا هم قطعه« ۱۵ سالگی» از او منتشر شد که با استقبال خوبی هم مواجه شده است.

مدیر برنامه‌ رضا یزدانی در ادامه خاطر نشان کرد: به عنوان تهیه کننده در هفت آلبوم او حضور داشتم واین هشتمین کاری است که تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته ام.

اوجی در خاتمه با اشاره به اجراهای این خواننده توضیح داد: رضا یزدانی به تازگی اجرای کانادا را در شهرهایی چون تورنتو و ونکوور با موفقیت به پایان رساند،از کنسرت های تهران هم می توان به اجرای برج میلاد در دو سانس وخانه همایش طی  دوروز اشاره کرد. هفته پیش هم در کیش اجرایی داشت و قرار است در شهریورماه هم اجرای تهران  تمدید شود و به زودی تورکنسرت های شهرستان اوآغاز خواهد شد.n

برچسب‌ها:,
نظرات (بدون دیدگاه)