دنگ شو در تالار وحدت اجرا می کند

دنگ شو در تالار وحدت اجرا می کند

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۲۲
indexapp
۳۰K

گروه موسیقی «دنگ شو» در کنسرت پیش روی خود با منتخبی از آثارش از جمله “کاشی ۱۶” در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

 

اجرا در تالار وحدت برای این گروه موسیقی تلفیقی یک ویژگی مثبت به شمار می‌رود چرا که این روز‌ها این تالار را به هر اجرایی اختصاص نمی‌دهند.
این گروه موسیقی تلفیقی که به نوعی آغازگر سبکی متفاوت در زمینه ارائه موسیقی توسط گروه‌های مختلف به شمار می‌رود، در کنسرت پیش روی خود مجموعه‌ای از آثار پرطرفدارش را روی صحنه می‌برد.
در کارنامه گروه موسیقی «دنگ شو» آلبوم «اتاق گوشواره» دیده می‌شود که این گروه در کنسرت‌های خود همواره آثار این آلبوم را روی صحنه می‌برد و بنا به درخواست طرفدارانش، در بسیاری از موارد برخی از قطعه‌ها را چند مرتبه می‌خواند.
آلبوم اتاق گوشواره از ۹ قطعه به نام‌های دنگ شو، یار بیگانه نواز، حلوا، بی خوابی، آبان، کاشی ۱۶، ماهی ها، دلبند، سیاهی و پایان تشکیل شده است.
سال ۱۳۸۳، ایدهٔ تشکیل یک گروه موسیقی با نگرش تازه به ترانه‌های ایرانی و موسیقی مردمی ایران، رضا شایا و طا‌ها پارسا دو برادر ایرانی را بر آن داشت که مطالعات و جستجو‌های خود را در این زمینه، در کنار فعالیت‌های اصلی خود، آغاز کنند.
در آن زمان رضا شایا دانشجوی رشتهٔ حقوق بود و طا‌ها پارسا پس از به پایان رساندن درس خود در طراحی شهری به صورت حرفه‌ای مشغول ساخت فیلم و دیگر فعالیت‌های سینمایی و تلویزیونی بود.
گروه موسیقی دنگ شو ۲۰ مرداد ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

 

برچسب‌ها:, , ,
نظرات (بدون دیدگاه)