عارف لرستانی که بود؟ +‌ عکس

عارف لرستانی که بود؟ +‌ عکس

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۶
اخبار کنسرت
۳۴K
عارف لرستانی در ۱۵ بهمن ۱۳۵۰ در کرمانشاه متولد شد. با مشارکت در مجموعه «جنگ ۷۷» به کارگردانی مهران مدیری پای به عرصه بازیگری در تلویزیون و سینما گذاشت.
وی پس از بازی در مجموعه «جنگ ۷۷» در مجموعه‌هایی چون در حاشیه، قهوه تلخ، کوچه مروارید، شوخی کردم، ویلای من و مرد دوهزارچهره ایفای نقش کرد.

 از مجموعه‌های دیگری که لرستانی در آنها ایفای نقش کرده، می‌توان به خسته‌دلان، ۹۰ شب و ببخشید شما اشاره کرد. وی در فیلم‌های سینمایی شام عروسی، انتخاب، معادله و مانی و ندا هم بازی کرده است. او کشتی گیر بود ولی بدلیل بازیگری کنار گذاشت. این بازیگر در یکی از گفتگوهایش از ازدواجش با الهام ناصری گفت.

* ازدواج با کارمند سفارت ژاپن*
عارف لرستانی با کارمند سفارش ژاپن بنام الهام ناصری ازدواج کرد.
نحوی آشنایی و ازدواج از زبان الهام ناصری:
روزی در خانه یکی از آشنایان دیداری با هم داشتیم و درباره کارهایش حرف زدیم من در سفارت ژاپن فعالیت می کنم، بعد عارف تلفنی با من تماس گرفت و درباره سفر دوستانش به خارج سوالاتی کرد و من هم با حوصله جواب دادم. بعد از آن، تماس های تلفنی بین ما ادامه پیدا کرد، تا اینکه بالاخره منجر به ازدواج مان شد.

عارف تنبل و الهام زرنگ و تفاهم !
عارف لرستانی میگوید سنت گراست و در انجام کارها تنبل است اما براعکس خانومش خیلی زرنگ است و میگوید : انسان اگر همسرش را با همان اخلاق و خصوصیاتی که دارد، بپذیرد، زندگی خیلی شیرین می شود. ما هر دو به لطف خدا در تمام زمینه های مربوط به زندگی مشترک با هم توافق و تفاهم اخلاقی و روحی داریم و هرگز در زندگی مشترک مان اتفاق خاصی نیفتاده که بخواهیم در حق همدیگر گذشت کنیم. خاطرنشان می‌شود؛ لرستانی که با بازی‌های ماندگار خود در ذهن مخاطب به یادگار مانده است، امروز صبح ۲۶ فروردین ماه در سن ۴۶ سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.
برچسب‌ها:, , ,
نظرات (بدون دیدگاه)