قوی ترین کنسرت پرفورمنس «پازل» برگزار می شود…

قوی ترین کنسرت پرفورمنس «پازل» برگزار می شود…

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۱۸
اخبار کنسرت
۴۲K

گروه پازل بعد از ماه رمضان دور جدید فعالیت های خود را با انتشار قطعات وتور کنسرت های تهران وشهرستان آغاز می کند.

محمد ناصری مدیر اجرایی گروه پازل از برنامه های تازه این گروه گفت: فعلا «پازل» قصد انتشار آلبومی را ندارد چون از نحوه پخش وکیفیتها ناراضی ست؛ به همین دلیل  به فکر انتشار قطعه است ؛ اواخر همین ماه جدیدترین آهنگ «پازل» و در ماه آینده هم ترک دیگر آن منتشر می شود.

وی افزود: در جامعه ما موسیقی پاپ تاریخ مصرف دارد ؛ اگر قطعه ای  متناسب با حال وهوای تابستان ساخته شود نمی توانیم آن را در زمستان منتشر کنیم ، چون بازخورد خوبی نخواهد داشت.

مدیر اجرایی گروه «پازل» در ادامه در خصوص اجراهای این گروه خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم قصد داریم بعد از ماه رمضان یعنی مرداد ماه در تهران وبرخی از شهرهای ایران اجرایی داشته باشیم ؛ «پازل» می خواهد ۸ قطعه جدیدش  را در کنسرت خود اجرا کند، علاوه بر این قطعات هم  آلبوم قایق کاغذی و ترک هایی که منتشر شده  یا قرار است منتشر شود مانند« بی تاب» ، «نگم برات » اجرا می شود.

ناصری در خاتمه گفت: چون بخش پرفورمنس برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است در این کنسرت هم این بخش وجود خواهد داشت ؛ ما قصد داریم گام هایی فراتر از استاندارد ایران بر داریم ؛ قطعا این کنسرت پر فورمنس قوی ترین کنسرت پازل خواهد بود.

برچسب‌ها:, , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)