نخستین کنسرت هومن سزاوار برگزار می شود

نخستین کنسرت هومن سزاوار برگزار می شود

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۳/۱۵
اخبار کنسرت
۲۴K

هومن سزاوار از نخستین کنسرت رسمی خود که بعد از ماه رمضان در تهران وشهرستان ها برگزار می شود خبر داد.

هومن سزاوار با اعلام این خبر از تازه ترین کنسرت خود گفت: در حال حاضر مشغول ثبت گروه وتمرینات هستیم ؛ نزدیک ترین اجرای ما کنسرت تهران است که قرار است بعد از ماه رمضان برگزار شود؛ پس از این اجرا کنسرت شهرستان را در ۱۰ الی ۱۵ شهر خواهیم داشت ؛ فعلا شهرهای شیراز ، رشت ، گرگان ، لاهیجان، ساری و بندرعباس قطعی شده است.

وی در ادامه درباره جزئیات کنسرت تهران توضیح داد: طبق برنامه ریزی این کنسرت را در یک سالن کوچک اجرا خواهیم کرد؛ در این کنسرت دو قطعه از آلبوم کافه های رمانتیک وحدود ۱۸ قطعه از آثاری که تاکنون منتشر کرده ام  اجرا می شود بعد از این کنسرت تصمیم دارم بهمن واسفند هم درسالن میلاد اجرای بزرگتری داشته باشم.

این هنرمند در ادامه با ذکر اسامی اعضای گروه خود گفت: این گروه از  بردیا اصفهانی (رهبر گروه ، نوازنده کیبورد وپیانو)،سامان بهشتی (نوازنده درامز)، محمد محمدلو(بیس)، هیراد نیکنام (گیتار و ساز بزوکی)، مجید امیری (نوازنده گیتار الکترونیک) ومهدی حسین زاده (ساز پرکاشن) تشکیل شده است.

سزاوار در خاتمه گفت: در حال حاضر آلبوم توجیه اقتصادی ندارد به همین خاطر بیشتر تمایل  به تولید قطعه دارم ، بعد از تعطیلات ماه رمضان تازه ترین قطعه ام منتشر می شود.

برچسب‌ها:, , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)