واکنش امیرتتلو به صحبت‌های رئیسی درباره او

واکنش امیرتتلو به صحبت‌های رئیسی درباره او

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۱
indexapp
۳۹K

امیرتتلو با انتشار مطلبی به صحبت‌های اخیر سیدابراهیم رئیسی واکنش نشان داد.

روز گذشته ابراهیم رئیسی نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری در صحبت‌هایی به توصیف دیدارش با یک خواننده زیرزمینی که باعث ایجاد حواشی فراوانی شده بود پرداخت. رئیسی با صحبت درخصوص امیرتتلو به توضیح درباره این خواننده پرداخت و گفت: ایشان را در نمازخانه فرودگاه، درست در زمانی که برای رسیدن به پرواز عجله هم داشتم به من معرفی کردند و اگرچه با سابقه او آشنایی نداشتم اما گفتند علیرغم سابقه‌اش، اخیرا اشعار و ترانه هایی اثرگذاری در مورد شهدا، حجاب، مدافعان حرم و … خوانده است و همانجا خیلی صادقانه باب صحبت کوتاهی درباره سوابق منفی گذشته‌ و اینکه از آن رویگردان بوده، باز کرد. با اینکه بعد از نماز با عجله به سمت پرواز باید می رفتم، اما نشستم و ۳ تا ۴ دقیقه او را بخاطر ترانه ای که برای امام رضا (ع) خوانده بود، تحسین وتشویق کردم و رفتم. بعداٌ از دوستان شنیدم که ایشان تصویر این دیدار کوتاه را در فضای مجازی منتشر کرده و نوشته که من ابتدا از فلانی می‌ترسیدم …‌ ببینید چگونه فضای روانی جامعه و جوانان را با عملیات روانی تحت تأثیر رقیب هراسی قرار داده بودند.

صدها هزار نفر تحت تأثیر این تبلیغات قرار گرفته بودند. البته گویا ایشان تاوان این اظهارنظر خود را هم داده بود. خیلی متأسف شدم وقتی شنیدم که تصاویر نامناسبی از گذشته که او از آنها اعلام برائت کرده با طراحی همان اتاق عملیات روانی به طور گسترده در فضای مجازی پخش شد. خُب، این کار خیلی زشت و حرام بیّن و اشاعه فحشاء از جوانی است که اظهار میکند من توبه کرده‌ام. این گناهی عظیم‌تر است.
در ادامه امیرتتلو نیز به واکنش درخصوص صحبت‌های سیدابراهیم رئیسی پرداخت و با انتشار متن کوتاهی که در صفحه اجتماعی‌اش منتشر کرد، گفت: تشکر میکنم از آقاى رئیسى عزیز و همین که ایشون راجع به من حرف میزنن برام افتخاره و چه برسه دیگه به تعریف. من کوچیک تر از این حرفام و همه‌ى سعى و تلاشم اینه که فقط بتونم مفید باشم و بقیه رو خوشحال کنم و خداروشکر میکنم که بالاخره یه بزرگى از ما خوب گفت. این معرفت و بزرگواریشون رو نشون میده چون قبل از ایشون هیشکى حتى اسم منو نمیبرد که نکنه براش دردسر شه. میفهمم این کار بزرگشونو و از خدا میخوام که بتونم جبران کنم. راستش من اتهام اشاعه‌ى فحشا داشتم و همین صحبت آقاى رئیسى به عنوان یکى از بزرگان قوه قضاییه، به من ثابت میکنه که بیگناهم و خدا منو به خاطر گذشته و جوونیم بخشیده. همین بسمه حتى اگه بازم برم زندان، جلوى خودم و خداى خودم رو سفیدم. دست ایشون رو هم میبوسم و سعى میکنم که بتونم جلوى ایشون و قاضی محترم تجدید نظرم رو سفید باشم.
برچسب‌ها:, ,
نظرات (بدون دیدگاه)