واکنش هنرمندان به درگذشت حامد هاکان

واکنش هنرمندان به درگذشت حامد هاکان

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۲۴
اخبار
۲۰K

حامد هاکان خواننده جوان موسیقی پاپ روز چهارشنبه دار فانی را وداع گفت که واکنش و پیام‌های تسلیت بسیاری از دوستان و همکاران قدیمی‌اش را در پی داشت.

به گزارش رسانه نوا، پس از درگذشت حامد هاکان هنرمندانی همچون فرزاد فرزین، محسن چاوشی، شهره سلطانی، عماد طالب زاده، مهران مستی، علی بحرینی، علی استیری، سهراب پاکزاد و … متن‌های را در سوگ این خواننده فقید منتشر کردند.

در این بین فرزاد فرزین نخستین کسی بود طور رسمی این خبر را اعلام کرد و نوشت: باور کردنی نیست… چی بگم روحت در آرامش.

محسن چاوشی هم که سابقه همکاری با حامد هاکان را دارد، گفت:

درس این زندگی از بهر ندانستن ماست

این همه درس بخوانیم و ندانیم که چه

خود رسیدیم به جان نعش عزیزی هر روز

دوش گیریم و به خاکش برسانیم که چه

آری اینم زهر هلاهل به تشخص هر روز

بچشیم و به عزیزان بچشانیم که چه

تسلیت

محسن یگانه

حواسمون باشه … مرگ بعضى اوقات به ناگاه در میزنه؛
سر میچرخونیم و میبینیم یکی نیست! دیگه نیست…

عماد طالب زاده

۱۳۹۶٫٫٫ ۱۳۶۲٫٫٫ هنرمند و همکار قدیمی حامد هاکان عزیز درگذشت… دنیا جای عجیبیه !!! روحت شاد… ماها هممون یه روزی یه جایی باز دوره هم جمع می شیم باز هم می خونیم… باز همو می بینیم… خدا به خانوادت صبر بده…! خیلیا شاید یادشون نیاد ولی تو یه روزی یکی از موفق ترینا و یکی از اولینا بودی، به خیلیا تو راهو نشون دادی روحت شاد…

بهنام بانی

آروم بخواب… روحت شاد

مریم اسدی

چقدر این اواخر غمگین بودی هنرمند جان… ببخش که نتونستم کمکت کنم… ببخش که شنیدم و فقط گفتم ایشالله همه چی درست می شه! ایشالله زندگی مهربون می شه ببخش که کاری ازم برنیومد… ببخش آخرین باربهم گفت زنگیم کوتاهه گفت خسته اس از زمین و زمان! اما به من دلداری داد! به من امید داد… همین چند ماهه پیش بود که دومین همکاری مون منتشر شد چقدر اون کارو دوست داشت! چقدر اون روز که کار منتشر شد خوشحال بود… رفتنت رو باور نمی کنم عزیزدل همیشه تو خاطرم زنده ای و زندگی می کنی… روحت شاد هنرمند.

علی ایلیا

امشب واقعا از شنیدن خبر فوت حامد هاکان ناراحت شدم.شاید نسل جدید اصلا ندونه که حامد هاکان با محسن چاوشی و محسن یگانه شروع کرد و وسطای راه بنا به هر دلیلی از قافله عقب موند اما تاثیر زیادی تو موفقیت اطرافیانش داشت.بعضی از کاراش برای من که عشق محاوره نویسی بودم و هستم واقعا جذاب بود.من هنوزم برای خاطره های موسیقایی خودم احترام قائلم.برای کسایی که این خاطرات و ساختن و هاکان یکی از اونا بود و بخاطر همین هنوزم توو آهنگهایی که تو گوشیمه چندتا از کاراش هست.روحش قرین آرامش.

برچسب‌ها:, , , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)