وکیل اردلان سرفراز: امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم

وکیل اردلان سرفراز: امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۷/۲۴
اخبار
۴۳K

پس از رسانه ای شدن شکایت اردلان سرفراز از سه خواننده مطرح، صالح دادگر وکیل مدافع اردلان سرفراز برای اولین بار با رسانه نوا به گفت و گو نشست.

صالح دادگر در پاسخ به این سوال که اردلان سرفراز در خصوص این پرونده چه نظری دارد گفت: «وی اعتقاد دارد که با پیگیری قانونی این پرونده می توانیم از اتفاقات شبیه به مسئله خودشان در آینده پیشگیری کنیم. قبلا هم شاهد استفاده های غیرقانونی از سروده های اردلان سرفراز بوده ایم و به دلیل عدم پیگرد قانونی باز هم اتفاق افتاد. امیدواریم پس از این اتفاق دیگر شاهد این مسائل نباشیم.»

وی در ادامه با توجه به صحبت هایی که درباره پرونده شده عنوان کرد: «ما طبق روال قانونی پیش می رویم. همان طور که تا امروز همین کار را کرده ایم. مطابق قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی که بر مبنای آن توانستیم حکم بگیریم و حکمی که از سوی قوه قضائیه صادر شده باشد برای ما قابل احترام است. در مرحله واخواهی و تجدید نظر هم هر حکمی صادر شود ما تمکین می کنیم و مثل بعضی دوستان فرافکنی نمی کنیم.»

او ادامه داد: «از زمان طرح شکایت در دادسرا تا صدور کیفرخواست و طرح پرونده در دادگاه و ابلاغ حکم از رسانه ای کردن موضوع جلوگیری کردیم. رسانه ای شدن شکایت اردلان سرفراز در حال حاضر خلاف صراحت ماده ۹۱ قانون آئین دادرسی کیفری نیست.»

برچسب‌ها:
نظرات (بدون دیدگاه)