شهاب مظفری و چاوشی به استقبال سری جدید شهرزاد می روند

شهاب مظفری و چاوشی به استقبال سری جدید شهرزاد می روند

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
اخبار موسیقی ایران
۶۷K

مخاطب: کارگردان سریال شهرزاد ٢ بامذاکره به همراه “شهاب مظفری” تصمیم گرفت مظفری در سری جدید شهرزاد حضور داشته باشد. به گزارش وبسایت “مخاطب” این خبر کاملا قطعی شده و بزودی اطلاعات کامل این همکاری مشخص خواهد شد. اما چیزی که از همه مهمتر است همراهی “محسن چاوشی” خواننده سری گذشته شهرزاد با شهاب مظفری است. این اتفاق می تواند برای مظفری نتیجه بسیار مثبتی در روند فعالیتش در بازار موسیقی باشد. وی همچنین بزودی با آلبوم جدید و تور کنسرت هایش بصورت جدی و رسمی وارد فصلی جدید از دنیای حرفه ای می شود. شهاب مظفری حدودا یکسال است با انتشار کلیپ هایی از اجرای آثار خود در صفحه اینستاگرامش مورد توجه مخاطبان موسیقی قرار گرفت.

شهرزاد مجموعه‌ای نمایشی محصول سال ۱۳۹۴–۱۳۹۳ در ۲۸ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی محمد امامی است.
در ابتدا قرار بود که اسم این سریال «روزی روزگاری عاشقی» باشد اما اسم آن به «شهرزاد» تغییر یافت. داستان سریال «شهرزاد» در دههٔ ۱۳۳۰ خورشیدی می‌گذرد و روایتی عاشقانه بر بستر تاریخ است. نغمه ثمینی و حسن فتحینویسندگان این مجموعه می‌باشند. ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی و علی نصیریان ایفاگر نقش‌های اصلی این مجموعه هستند. جشن سریال شهرزاد در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد، بلیت این جشن در مدت ۴۵ دقیقه اینترنتی فروخته شد، این جشن باحضور عوامل و بازیگران و مردم برگزار شد و از این سریال تقدیر به عمل آمد.

در قسمت‌های ابتدایی تیتراژ ابتدایی و پایانی این سریال با صدای علیرضا قربانی اجرا شد، ولی از قسمت پنجم به بعد تیتراژ جدیدی با عنوان «کجایی» با صدای محسن چاوشی جایگزین شد. پیش‌تر دو ترانه «به رسم یادگار» با ترانه‌سرایی حسین صفا و «همخواب» با شعری از وحشی بافقی توسط این خواننده اجرا شد و به عنوان موسیقی متن سریال پخش می‌شود.
ساخت موسیقی متن این سریال در ابتدا به عهده فردین خلعتبری بود، ولی از قسمت هفتم به بعد امیر توسلیآهنگسازی این کار را به عهده گرفت. دست‌اندرکاران تولید و ساخت شهرزاد، در مورد حذف ناگهانی خلعتبری و قربانی توضیحی ندادند و سکوت اختیار کردند.
برخی با استناد به واژه‌هایی خاص در شعر ترانه کجایی با صدای چاوشی، آن را ارجاعی به حصر سران جنبش سبز و وقایع سال ۱۳۸۸ می‌دانند.

منبع: اختصاصی وبسایت مخاطب

برچسب‌ها:, , , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)