در اواخر امسال با آلبوم جدید سامان جلیلی

در اواخر امسال با آلبوم جدید سامان جلیلی

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
اخبار موسیقی ایران
۲۱K

محمد قیامتی  گفت: «استقبال از قطعه «ترس» برای خود ما هم جالب بود و اثر داد که نظم جلیلی در گزینش گذرگاه هنری اش خوب عمل کرده است. در ارتباط با آلبوم جدید هم باید بگویم که آلبوم جدید سامان جلیلی قطعا لغایت اواخر امسال روانه بازار موسیقی مملکت خواهد شد.»

قیامتی در توضیح جزئیات اغلب این آلبوم نز گفت: « هنرمندان زیادی در این آلبوم با سامان مشارکت کرده اند که از آ« جمله می‌توان به کوشان حداد، معین راهبر، سعید شمس، فرشاد یزدی، هومن آزما و شجاعت شفاهی اشاره کرد. در دسته ترانه سراها هم سید شهرام جلیلی و امید علیجانی حضور پررنگی را در آلبوم جدید داشته اند. این آلبوم در ده قطعه تهیه و فرآوری شده است و تنوع زیادی در فضای یادگارها وجود دارد و با قطعیت می گویم که مخاطبان سامان جلیلی با شنیدن برخی از قطعات این آلبوم حیرت زده خواهند شد. چون برخی فضاها برایاولین بار در این آلبوم باره استفاده قرار گرفته است که سامان جلیلی پیش از این به هیچ وجه سراغ شان نرفته بود.»

تهیه کننده آلبوم «سامان جلیلی» در انتهای گفتگو های خود نیز گفت: «برنامه ریزی کنسرتهای نظم جلیلی در حال سپریدن است و به زودی دراختیار دوستدران این خواننده قرار خواهد گرفت

برچسب‌ها:, , ,
نظرات (بدون دیدگاه)