آلبوم جدید مهران مدیری با همراهی مهیار علیزاده منتشر می شود

  • مخاطب
  • بلاگ
  • آلبوم جدید مهران مدیری با همراهی مهیار علیزاده منتشر می شود

آلبوم جدید مهران مدیری با همراهی مهیار علیزاده منتشر می شود

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵
اخبار موسیقی ایران
۴۱K

مخاطب: این آلبوم در حال حاضر مراحل پایانی ضبط و تولید را سپری می‌کند و اوایل سال آینده به بازار عرضه می‌شود. مهیار علیزاده برای این مجموعه روی اشعاری از مولانا آهنگسازی کرده و چند قطعه بی‌کلام نیز از ساخته‌های او در آلبوم مهران مدیری قرار دارد. از سوی دیگر احتمالاً تا پیش از عید نوروز و توفیق کسب مجوز، یک قطعه از این مجموعه در فضای مجازی منتشر می‌شود. جزئیات بیشتر این آلبوم که قطعاً ازجمله کارهای پرسروصدای سال آینده خواهد بود طی روزهای آینده از این رسانه منتشر می‌شود.

تیتراژ برنامه «دورهمی» با موسیقی مهیار علیزاده و صدای مهران مدیری اولین همکاری این دو هنرمند سرشناس بود که بازتاب‌های زیادی داشت و موردتوجه مخاطبان قرار گرفت. در ادامه علیزاده و مدیری پروسه تولید این آلبوم را به شکل جدی و با حمایت شرکت “همراه رسانه موج” پیگیری کردند و شنیده‌ها حکایت از آن دارد که قطعات این مجموعه با همه آنچه که تاکنون با صدای مهران مدیری شنیده‌شده تفاوت دارد. این هنرمند مطرح و پرطرفدار درباره آلبوم جدید خود به یادداشت کوتاهی که برای این رسانه ارسال کرده بسنده کرد و گفت:

«ترانه‌های تازه…

از مولانا…

آرام‌تر از گذشته، زیباتر، شاید…»

از سوی دیگر مهیار علیزاده، که آلبومی با صدای محمد معتمدی و آلبوم مشترک علیرضا قربانی و همایون شجریان را در دست انتشار دارد، درباره آلبوم مهران مدیری گفت:«از حدود سیصد روز قبل که همراه مهران مدیری این پروژه را شروع کردیم تا به امروز تمام تلاشمان برای به سرانجام رساندن مجموعه‌ای با اشعار حضرت مولانا بود، آن‌گونه که تاکنون شنیده‌ نشده باشند. چشمانتان را ببندید و بادل، سروده‌های جلال‌الدین را بافرمی نو بشنوید. هدفمان هم از ابتدا همین بود که این‌طور پیش رود. در تلاشیم تا اولین قطعه به نام «یار تویی» را در قالب یک تک آهنگ امسال به دستانتان بسپاریم. دوست داریم تا قدردان تمامی عزیزانی باشیم که ما را در اجرای این پروژه یاری کردند.»

سبک و سیاق و موسیقی این آلبوم با سایر کارهای پاپ و مردمی که طی سال‌های گذشته با صدای مهران مدیری شنیده‌شده تفاوت‌های زیادی دارد و کاملاً در فضای موسیقی جدی است. حال باید دید پس از موفقیت تیتراژ دورهمی در همکاری با مهیار علیزاده، آلبوم مهران مدیری چه بازتابی خواهد داشت.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)