محسن یگانه ایران را به مقصد آلمان ترک کرد!

محسن یگانه ایران را به مقصد آلمان ترک کرد!

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۰
اخبار کنسرت
۶۸K

مخاطب: خواننده سرشناس موسیقی پاپ برای برگزاری کنسرت به آلمان سفر کرد.
محسن یگانه دوشنبه‌شب ایران را به مقصد آلمان ترک کرد تا برای دومین بار در شهرهایی از این کشور به اجرای زنده بپردازد. این خواننده پرطرفدار، ۲۰ اسفند (۱۰ مارس) در «هامبورگ» روی صحنه می‌رود. او سپس راهی «دوسلدورف» می‌شود و ۲۱ اسفند (۱۱ مارس) در این شهر به اجرا خواهد پرداخت و در نهایت ۲۲ اسفند (۱۲ مارس) در «برلین» پایتخت آلمان هنرنمایی خواهد کرد.

یگانه قصد دارد قطعه جدیدش با عنوان «پا به پای تو» را پیش از آغاز سال جدید منتشر کند. این قطعه‌ی عاشقانه که ترانه‌‌ای مثبت و تنظیمی هاوس دارد، در مرحله‌ی میکس و مسترینگ توسط «آرش پاکزاد» قرار دارد.

محسن یگانه که نسبت با سال گذشته، امسال در زمینه برگزاری کنسرت فعال‌تر شده، در ماه‌های اخیر کنسرت‌هایی در تهران و شهرستان‎ها برگزار کرده و پس از بازگشت از آلمان نیز اجراهایش در ایران را از سر خواهد گرفت. او روز ۳ فروردین در قالب جشنواره نوروزی قشم، در این جزیره روی صحنه خواهد رفت. همچنین یگانه ۶، ۷ و ۸ فروردین در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران هنرنمایی خواهد کرد.

تیتراژ برنامه ماه عسل با عنوان «هر چی تو بخوای»، قطعه متفاوت «کویر» و قطعه پرطرفدار «بهت قول می‌دم»، آخرین آثار منتشرشده از محسن یگانه بوده‌اند

منبع: اختصاصی وبسایت مخاطب

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)