کنسرت متفاوت سالار عقیلی در برج میلاد

کنسرت متفاوت سالار عقیلی در برج میلاد

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۵
اخبار موسیقی ایران
۱۹K

 مخاطبسالار عقیلی خواننده مطرح موسیقی ایرانی شنبه‌شب در حالی نخستین کنسرتش را در‌ سال ٩۶ پشت سر گذاشت که این اجرا از جهات مختلفی با کنسرت‌های قبلی‌اش متفاوت بود.

عقیلی که در روزهای ابتدایی‌ سال جدید دو اجرای موفق را در سوییس و فرانسه پشت سر گذاشته بود، شنبه ١٢ فروردین‌ماه در برج میلاد تهران به دیدار مخاطبانش رفت و با همراهی گروه موسیقی راز و نیاز کنسرتی رایگان را برای آنها اجرا کرد.
این کنسرت که «جشن نوروزی» نام داشت، با استقبال خوبی از سوی مردم همراه بود. عقیلی و گروهش شنبه شب مجموعه‌ای از قطعات خاطره‌انگیز این خواننده را اجرا کردند.

دربخش اول قطعه «ایران؛ فدای اشک و خنده تو» که زنده‌یاد دکتر افشین یداللهی ترانه‌سرایش بود، اجرا شد. عقیلی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این ترانه‌سرای محبوب، وطن را به مادرش که در میان جمعیت حاضر بود، تقدیم کرد. بعد از تشویق‌های مکرر حاضران گروه موسیقی راز و نیاز به روی صحنه حاضر شدند و بخش دوم کنسرت با اجرای قطعاتی در« نوا» و «اصفهان» ازسوی حاضران مورد استقبال قرار گرفت.

دراین کنسرت اعضای گروه موسیقی راز و نیاز متشکل از حسین محمودی (سنتور)، فردین لاهورپور (نی)، حریر شریعت‌زاده (دف)، محمدرضا اسکندری (مدیر برنامه و تار باس)، علی خشتی‌نژاد (تار)، سحاب تربتی (تنبک)، بابک میرزایی (عود)، روزبه زرعی (کاخن و سازهای کوبه‌ای) و داوود منادی (ویلن‌سل) سالار عقیلی را همراهی کردند.

منبع: وبسایت مخاطب

برچسب‌ها:, , ,
نظرات (بدون دیدگاه)