ادل و لغو دو اجرای آخر تور جهانی به علت آسیب حنجره!

  • مخاطب
  • بلاگ
  • ادل و لغو دو اجرای آخر تور جهانی به علت آسیب حنجره!

ادل و لغو دو اجرای آخر تور جهانی به علت آسیب حنجره!

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۱۹
اخبار موسیقی جهان
۳۱K

ادل دو اجرای آخر تور جهانی‌اش را به علت آسیبی که به تارهای صوتی‌اش وارد شده بود، لغو کرد.
این ستاره‌ی بریتانیایی از فوریه‌ی ۲۰۱۶ در توری دور دنیا با آلبوم آخرش به نام ۲۵ در حال اجرا بوده اما نیمه‌شب یکم جولای در اکانت توییترش نوشت: «بنا به گفته‌ی پزشک نمی‌توانم در دو اجرای آخر هفته حضور داشته باشم.»
در روز پنج‌شنبه و جمعه‌ی هفته‌ی قبل، ادل دو شب در استدیوم ویمبلی لندن روی صحنه رفت و در یادداشتی که در توییتر منتشر کرد، توضیح داده: «در هر دو اجرای اخیر به شدت حنجره‌ام تحت فشار بود.»
او در توضیحاتش اضافه کرده که «واقعا چاره‌ی دیگری نداشتم» و به خاطر گرفتگی صدا و آسیی که به تارهای صوتی‌اش وارد شده، دو اجرای اول و دوم جولای در استودیوم ویمبلی بالاجبار کنسل می‌شود و قرار نیست که تاریخ دیگری برای این دو اجرا اعلام شود و البته هزینه‌ی بلیط برگردانده خواهد شد.
با توجه یادداشتی که با دستخط خود ادل پس از اجرای ویمبلی منتشر شد، به نظر می‌رسد این آخرین تور دور دنیای او خواهد بود. او در این یادداشت نوشته بود: «تور دور دنیا واقعا کار سختی است. مخصوصا برای من. چون خیلی اهل دور شدن از خانه نیستم و از چیزهای کوچک‌تر بیشتر لذت میبرم. و البته خیلی هم سابقه‌ی خوبی در برگزاری تور ندارم.»
در ادامه آخرین تورش را «هیجانی غیرقابل وصف و لذتی بزرگ» توصیف کرده و البته اضافه کرده که: «فکر نمی‌کنم که دیگر توان برگزاری تور دور دنیا را داشته باشم به همین دلیل می‌خواستم آخرین اجراهایم در آخرین تور سرتاسری در کشور خودم باشد.»
آلبوم ۲۵ ادل در سال ۲۰۱۵ بیش از ۲۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است.

برچسب‌ها:
نظرات (بدون دیدگاه)