امینم کارگردان یک فیلم کمدی می شود!

امینم کارگردان یک فیلم کمدی می شود!

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۵/۱۷
indexapp
۶۷K

امینیم با تهیه‌کنندگی یک فیلم کمدی درباره رپ به سینما بازمی‌گردد. این فیلم که Bodied نام دارد داستان تعدادی دانشجو در کالج را دنبال می‌کند که پایان‌نامه‌ی جنجال‌برانگیزی درباره‌ی صحنه‌های درگیری رپرها نوشته‌اند.
فیلم در حال حاضر مراحل پست‌پروداکشن را طی می‌کند و امینم در کنار جوزف کان، کارگردان موزیک ویدئو، تهیه‌کننده‌ی آن هستند.
Bodied به صورت رسمی در جشنواره‌ی فیلم بین‌المللی تورنتو برای نمایش انتخاب شده است و همین سپتامبر (شهریور) اکران خواهد شد. به گزارش HipHopDX، این فیلم درباره‌ی مناسبت‌های نژادی و نگرانی‌های اخلاقی حول جایگاه هیپ هاپ در جامعه است و به‌خصوص به درگیری‌های موجود در جامعه‌ی موسیقی رپ می‌پردازد.
جوزف کان که بیشتر عمر حرفه‌ای خود را به ساختن موزیک‌ویدئو برای دکتر دره، یوتو، لیدی گاگا و میس الیوت گذرانده است با این تجربه اولین فیلم داستانی بلند خود را در کارنامه‌اش ثبت می‌کند.
دکتر دره و امینم اخیرا درباره‌ی ماجرای آشنایی و اولین ملاقاتشان در مجموعه‌ی مستند The Defiant Ones صحبت کرده‌اند و همچنین از داستان‌های ضبط تک‌آهنگ امینم به نام My Name Is گفته‌اند.
در قسمت جدید این سریال مستند، امینم درباره‌ی ملاقات تاثیرگذارش با دره می‌گوید: «به دره نگاه کردم و گفتم هی رفیق تو را همیشه در تلویزیون می‌بینم تو یکی از آدم‌هایی هستی که خیلی روی من تاثیر گذار بوده‌ای».
دره نیز درباره‌ی همکاری‌اش در پروژه‌ی My Name Is توضیح می‌دهد که چطور تصاویر آرشیوی را در هوم-استودیویِ او کنار هم گذاشتند. این تهیه‌کننده همچنین درباره‌ی این می‌گوید که چطور این قطعه در دقایق اولی که کار را در استودیو شروع کردند شکل گرفت.
در تریلر فیلم Bodied گفتار متن‌هایی را می‌شنویم که فضای جنجالی میان رپر را با این عبارت‌ها توصیف می‌کند: «نبرد رپ مثل بوکس نیست، یک مبارزه‌ی خیابانی است»، «سلاح ما کلمات هستند» و «ما با رپرها مبارزه می‌کنیم، ما با یکدیگر می‌جنگیم و در این رینگ به یکدیگر اهانت می‌کنیم»
پیش از این امینم در فیلمی زندگی‌نامه‌ای به نام ۸Miles نیز حضور داشت که فیلمی داستانی بر اساس زندگی شخصی اوست.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)