بزرگداشتی همگانی برای چستر بنینگتون

بزرگداشتی همگانی برای چستر بنینگتون

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۶/۰۴
indexapp
۱۲۲K

اعضای باقی‌مانده از گروه لینکین پارک بیانیه‌ای منتشر کردند و در آن از طرفداران گروه برای حمایت و همدردی با مصیبت از دست دادن چستر بنینگتون قدردانی کردند و همچنین اعلام کردند قصد دارند رویداد بزرگداشتی برای این هنرمند برگزار کنند.بنینگتون ۲۰ جولای در سن ۴۱ سالگی بر اثر خودکشی درگذشت.
مراسم خاکسپاری این هنرمند به صورت خصوصی، روز ۲۹ جولای در نزدیکی خانه‌ی شخصی او در ایالت کالیفرنیا برگزار شد و پانصد مهمان، از جمله اعضای هر سه گروهی که بنینگتون با آنها همکاری داشت شامل لینکین پارک، استون تمپل پایلتز و دد بای سان‌رایز در آن شرکت کردند.
اعضای گروه در پیامی در حساب رسمی توئیترشان نوشتند:
«فقط می‌خواستیم از همه‌ی طرفداران‌مان در سراسر دنیا برای همدردی و عشقی که نثار ما کردند تشکر کنیم. ابراز محبت شما قوت قلبی بسیار قوی برای ما در طول این دوران بسیار دشوار بود»
«هر پنج نفر ما به خاطر حمایت‌های شما متشکریم و همچنان که در حال التیام پیدا کردن هستیم تلاش می‌کنیم آینده‌ی لینکین پارک را بسازیم»
«در حال حاضر مشغول برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادی همگانی در لس‌آنجلس هستیم تا یاد و خاطره‌ی چستر را زنده نگه‌داریم و به زودی جزئیات را با شما در میان خواهیم گذاشت»
بنینگتون در مورد درگیری با مواد مخدر و الکل با رسانه‌های آشکار سخن می‌گفت و گفته بود که در حدود سال ۲۰۰۶ دو بار برای ترک اعتیاد به مراکز درمانی مراجعه کرده است.
اما در تحقیقات بعد از مرگ او هیچ داروی غیرقانونی را در خانه‌ی او پیدا نکردند و تنها یک بطری خالی در اتاقی که چستر پیدا شد دیده می‌شد.
بیانیه‌ی منتشر شده دومین پیام رسمی است که از جانب اعضای گروه لینکین پارک بعد از مرگ بنینگتون تا به امروز منتشر می‌شود.

برچسب‌ها:, , , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)