احتمال همکاری مجدد برد پیت در فیلم جدید «کوئتین تارانتینو»

  • مخاطب
  • بلاگ
  • احتمال همکاری مجدد برد پیت در فیلم جدید «کوئتین تارانتینو»

احتمال همکاری مجدد برد پیت در فیلم جدید «کوئتین تارانتینو»

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۴/۲۱
indexapp
۲۹K

«کوئنتین تارانتینو» برای فیلم بعدی‌اش به سراغ یک حادثه واقعی و یکی از فجیع‌ترین قتل‌های تاریخ می‌رود. تارانتینو با همکاری تهیه‌کنندگان کهنه‌کار «هاروی و باب وینستین»، فیلم جدیدی درباره قتل‌های خانواده منسون خواهد ساخت. بنابر نوشته هالیوود ریپورتر، «برد پیت» که در سال ۲۰۰۹ و در فیلم «حرامزاده‌های بی‌شرف» برای تارانتینو جلوی دوربین رفته بود، احتمال دارد به همراه «جنیفر لارنس» در این فیلم نیز حضور پیدا کند. این فیلم که انتظار می‌رود فیلمبرداری آن تابستان ۲۰۱۸ کلید بخورد، در حال حاضر به دنبال جلب نظر استودیوها برای سرمایه گذاری است.

این فیلم در صورت تولید، اولین اثر تارانتینو خواهد بود که بر اساس حوادث واقعی ساخته می‌شود، گرچه برخی از حوادث فیلم «حرامزاده‌های بی‌شرف» در آلمان حقیقتاً اتفاق افتاده بودند. با وجود اینکه اطلاعاتی از فیلمنامه منتشر نشده، اما گفته می‌شود که یکی از داستان‌های فیلم بر روی «شارون تیت» (همسر رومن پولانسکی کارگردان «بچه روزماری») متمرکز است، بازیگری که بدست منسون و پیروانش در سال ۱۹۶۹ به قتل رسید.

قتل‌های منسون اخیراً در قالب سریالی تلویزیونی به نام «Aquarius» از شبکه NBC به تصویر کشیده شده است. این سریال که از حضور بازیگری چون «دیوید دوکاونی» سود می‌جست، درنهایت پس از دو فصل از طرف شبکه کنسل شد.

منسون و پیروانش در دهه ۶۰ میلادی نه نفر را به قتل رساندند که مهمترین آن قتل «شارون تیت» باردار بود. آنان در سال ۱۹۷۱ به خاطر ارتکاب این کشتارها و جرایمی دیگر که در تابستان ۶۹ مرتکب شدند به حبس ابد محکوم شدند.

ساعاتی پس از انتشار این خبر، منابع خبری ادعا کردند که تارانتینو برای انتخاب بازیگر نقش «شارون تیت» با «مارگو رابی» ملاقات کرده است. تارانتینو هنوز فیلمنامه را برای هیچکس ارسال نکرده، بنابراین در حال حاضر خبر پیوستن بازیگران به فیلم هنوز رسمیت پیدا نکرده است.

برچسب‌ها:, , , ,
نظرات (بدون دیدگاه)