علت مرگ جرج مایکل نا معلوم است

علت مرگ جرج مایکل نا معلوم است

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
اخبار سینما جهان
۵۰K

پلیس بریتانیا بالاخره بعد از گذشت چند هفته از مرگ مرموز جرج مایکل خواننده‌ سرشناس پاپ درباره‌ حقایق پرونده‌ مرگ او اظهار نظر کرد. پلیس حوزه‌ تیمز اما در واپسین اظهار نظر درباره‌ این پرونده گفت: این قبیل پرونده‌ها پیش‌تر نیز به اداره‌ پلیس برگشت دادن شده بود، پرونده‌هایی که در آن‌ها علت اجل نامعلوم است ولی مشکوک نیست.

هالیوود ریپورتر نوشت: اداره‌ شهربانی در گزارش خویش اعلام کرده، بررسی صحیح این پرونده احتیاج به زمان دارد و باید به کارشناسان فرصت عدل الی انگیزه اجل را کشف کنند.

سخن‌گوی پلیس در واکنش به خبر مشکوک بودن انگیزه اجل جرج مایکل گفت: بر خلاف شایعات منتشر شده توسط بعضی خبرگزاری‌ها هیچ کدام از واحدهای شهربانی جنایی مأمور بررسی این پرونده نشده‌اند.

جسد بی‌جان جرج مایکل خواننده‌ سرشناس پاپ بریتانیایی در حالی در منزلش پیدا شد که او به همراه خانواده در تدارک مراسم سنه نوی میلادی بودند. مدیر برنامه‌های این ستاره‌ پاپ به رسانه‌ها گفته بود که دلیل مرگ مایکل ۵۳ ساله ایست قلبی بوده. با این حال رسیدگی انگیزه مرگ او با انجام چند آزمایش ابتدا شد، ولی پاسخ این تست‌ها زودتر از دو هفته‌ دیگر به دست کارشناسان نخواهد رسید. تازه اجل این خواننده به خاطر فعالیت‌های انسان‌دوستانه‌اش منجر به اندوه و تالم فراوان در بریتانیا شد

برچسب‌ها:, ,
نظرات (بدون دیدگاه)