فصل هفتم “بازی تاج و تخت” در فصل تابستان روی آنتن می‌رود.

  • مخاطب
  • بلاگ
  • فصل هفتم “بازی تاج و تخت” در فصل تابستان روی آنتن می‌رود.

فصل هفتم “بازی تاج و تخت” در فصل تابستان روی آنتن می‌رود.

/ تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۰
اخبار سینما جهان
۲۷K

مخاطب: اولین اپیزود هفتمین فصل سریال “بازی تاج و تخت” (Games of Thrones) تولید شبکه اچ‌بی‌او، ۱۶ ژوئیه (۲۵ تیر ۱۳۹۶) روی آنتن می‌رود.

به گزارش ددلاین، این خبر پنجشنبه شب در پروسه‌ای پیچیده که بیش از ۱۵۰ هزار بازدیدکننده داشت، از طریق فیس بوک لایو اعلام شد. تاریخ آغاز پخش سریال در حالی مشخص شد که یک قالب بزرگ یخ با شعله‌های سوزان، آب می‌شد. از طرفداران خواسته شده بود با نوشتن کلمه “آتش” در بخش کامنت‌ها کاری کنند که یخ زودتر آب شود. پخش زنده این برنامه دو بار دچار وقفه شد که طرفداران را سردرگم کرد و در ادامه شوخی‌های توئیتری بسیاری به همراه داشت.

فصل هفتم “بازی تاج و تخت” در حالی در فصل تابستان روی آنتن می‌رود که فصل‌های قبلی این مجموعه در ماه‌های مارس یا آوریل پخش می‌شد. آغاز نمایش در تابستان به این معنی است که فصل جدید “بازی تاج و تخت” برای رقابت در جوایز امی ۲۰۱۷ واجد شرایط نخواهد بود.

فصل هفتم شامل هفت اپیزود خواهد بود که از استاندارد ۱۰ اپیزودی این مجموعه کمتر است. انتظار می‌رود فصل هشتم و آخر مجموعه بین شش تا هشت اپیزود داشته باشد.

“بازی تاج و تخت” از روی مجموعه کتاب‌های فانتزی و پرفروش جرج آر. آر. مارتین ساخته شده و داستان هفت قلمروی افسانه‌ای است که بر سر پادشاهی با هم در حال جنگ هستند.

 

منبع:وبسایت مخاطب

برچسب‌ها:, , ,
نظرات (بدون دیدگاه)